Special Stories
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Just Role Play Game for all of us


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

House of Scorpions

4 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 15 ... 27, 28, 29  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 28 din 29]

676House of Scorpions - Pagina 28 Empty Re: House of Scorpions Vin Sept 17, 2010 1:16 am

ruffs

ruffs
My Best Friends
My Best Friends

-Da ma uit la film femeie, dar de ce nu pot sa-ti aud vocea ta aia sexi? Am chicotit.
-Adica stii ce, dute in pat, paaaaaa, am zis si ma uitam hipnotizata la film.Era as amisto, am inceput sa rad in hohote.
-Cum poti sa faci asta maaaa? am zis eu cu lacrimi in ochii.Ma durea burta crap.

677House of Scorpions - Pagina 28 Empty Re: House of Scorpions Vin Sept 17, 2010 2:04 am

miss.I'm Shy

miss.I'm Shy
My Best Friends
My Best Friends

Am ras si eu la imaginile pe care le-am intalnit in mintea ei bolnava.
Geez!Ce DUUUUUUUUUUUR!
Era atat de marfa scena aia ca...frate!M-a facut sa ma ridic din locul in care eram si sa ma asez langa ea.

678House of Scorpions - Pagina 28 Empty Re: House of Scorpions Vin Sept 17, 2010 2:49 am

ruffs

ruffs
My Best Friends
My Best Friends

Se aseza langa mine, hihi. M-am uitat radeam ca o doamne, nu ma mai puteam oprii din ras, era mortal, mortal.
-No uitate la el, cum poti sa faci asaaaaaaa? Sa faci pipi in piscina de copii de aia, dupa pe langa tine se face albastru, radeam ca o proasta. Lol

679House of Scorpions - Pagina 28 Empty Re: House of Scorpions Vin Sept 17, 2010 2:58 am

miss.I'm Shy

miss.I'm Shy
My Best Friends
My Best Friends

Radeam ca un apucat dar macar nu eram singurul care facea zgomotul ala...mai era putin si spargeam ferestrele de ras...ma durea burta de cat imi fortasem muschii...ca sa nu mai zic ca imi fortasem falcile la maxim.
Doamne!Ma omor!E atat de tare!

680House of Scorpions - Pagina 28 Empty Re: House of Scorpions Vin Sept 17, 2010 3:11 am

ruffs

ruffs
My Best Friends
My Best Friends

Am ras, faceau doar prostii, wai....Era penal. Am ras asa de mult si am picat de pe scun era o faza.
-Auci, burta, gemeam intre hohote sau ceva ma durea burta maaaaaaaa.
Dracu, toto randeam pe jos.

681House of Scorpions - Pagina 28 Empty Re: House of Scorpions Vin Sept 17, 2010 3:16 am

miss.I'm Shy

miss.I'm Shy
My Best Friends
My Best Friends

A ras atat de mult incat la un moment dat s-a inclinat atat de tare si cand o vad odata pe jos, tinandu-se de burta si inca razand.
Eu aveam lacrimi in ochi si la fel, muream de durere de burta!
Frate cat penala era pelicula aia!

682House of Scorpions - Pagina 28 Empty Re: House of Scorpions Vin Sept 17, 2010 3:26 am

ruffs

ruffs
My Best Friends
My Best Friends

-Cred...vorbeam sacadat fac pe mine, am ras again.Doamne.
-Opreste-l mor, te rog.

683House of Scorpions - Pagina 28 Empty Re: House of Scorpions Vin Sept 17, 2010 3:41 am

miss.I'm Shy

miss.I'm Shy
My Best Friends
My Best Friends

Lasa-l asa!
am rostit pentru prima oara pe ziua aia.
Mor de burta!Si e atat de tare mai!
Radeam cu atata pofta ca nici nu mai gandeam bine!

684House of Scorpions - Pagina 28 Empty Re: House of Scorpions Sam Sept 18, 2010 12:51 am

ruffs

ruffs
My Best Friends
My Best Friends

-Bine bine, am ras si m-am ridicat de acolo. M-am pus in pat in pozitie turceasca si am stat acolo, ma mai uitam la film din cand in cand dupa am cazut pe perna.

685House of Scorpions - Pagina 28 Empty Re: House of Scorpions Sam Sept 18, 2010 12:59 am

miss.I'm Shy

miss.I'm Shy
My Best Friends
My Best Friends

Eram atat de absorbit de pelicula de la calculator ca nici nu am mai observat ce se petrece in jurul meu asta pana cand am auzit o bufnitura si m-am intors imediat ca sa vad ce e.
-Ai adormit cumva?

686House of Scorpions - Pagina 28 Empty Re: House of Scorpions Sam Sept 18, 2010 1:04 am

ruffs

ruffs
My Best Friends
My Best Friends

Mnu, am murmurat de pe perna .
Piciorul inceta sa ma doara, faza era ca eram fara ghips si era minunat,.
M-am invelit cu patura si am inchis ochii, era o atmosfera de lene aici.

687House of Scorpions - Pagina 28 Empty Re: House of Scorpions Sam Sept 18, 2010 1:15 am

miss.I'm Shy

miss.I'm Shy
My Best Friends
My Best Friends

Imi raspunse sec ca nu a adormit...normal ca nu adormise ca ii citeam gandurile la perfectie.
-Vii diseara cu mine in padure sa urlam la luna?
cred ca in starea asta de lene permanenta nu mai avea chef nici sa gandeasca.

688House of Scorpions - Pagina 28 Empty Re: House of Scorpions Sam Sept 18, 2010 1:21 am

ruffs

ruffs
My Best Friends
My Best Friends

Dap, am zis si m-am cuibarit mai bine acolo in asternuturile mele . Totusi lipsea perna mea pufoasa 2 in 1.
-Pis pis, am zis ca sa vina ca stiam ca imi citeste gandurile, ca asa e el.

689House of Scorpions - Pagina 28 Empty Re: House of Scorpions Sam Sept 18, 2010 1:23 am

miss.I'm Shy

miss.I'm Shy
My Best Friends
My Best Friends

Am zambit aiurit si m-am ridicat de pe scaun, ducandu-ma direct la frumoasa mea nuca seaca.
Cum stii tu sa mai atragi atentia!
i-am zis viclean.
Te iubesc nuca seaca!

690House of Scorpions - Pagina 28 Empty Re: House of Scorpions Sam Sept 18, 2010 1:28 am

ruffs

ruffs
My Best Friends
My Best Friends

L-am tras de tricou si mi-am lipit buzele de buzele lui. L-am tras mai brusc.
L-am sarutat incet si lung.
-Si eu te iubesc, am zis cu tricoul lui in pumnu meu si cu ochii inchisi.

691House of Scorpions - Pagina 28 Empty Re: House of Scorpions Sam Sept 18, 2010 1:50 am

miss.I'm Shy

miss.I'm Shy
My Best Friends
My Best Friends

Ma trase de tricou si isi lipi buzele de ale mele...avea niste buze dulci, si moi...sarutul asta era asa de perfect in simplitatea lui ;X
Si eu te iubesc!
I-am transmis in gand.

692House of Scorpions - Pagina 28 Empty Re: House of Scorpions Sam Sept 18, 2010 2:01 am

ruffs

ruffs
My Best Friends
My Best Friends

-Iti place sa imi vorbestii in gand nu? am suras eu sub sarut.Mi-am eliberat mana de pe tricoul lui si mi-am prelins-o pe pieptul lui, continuand sa il sarut incet .

693House of Scorpions - Pagina 28 Empty Re: House of Scorpions Sam Sept 18, 2010 5:27 am

miss.I'm Shy

miss.I'm Shy
My Best Friends
My Best Friends

Am prins-o de talie si am miscat-o putin in pat.
Imi place fiindca asa nu mai opresc nici un moment!
Continuam sa o sarut cu lacomie...sa imi zdrobesc buzele de ale ei...
Te iubesc, nuca mea seaca!

694House of Scorpions - Pagina 28 Empty Re: House of Scorpions Sam Sept 18, 2010 5:36 am

ruffs

ruffs
My Best Friends
My Best Friends

L-am prins usor de ceafa.
Aaa,acuma inteleg, m-am oprit putin si mi-am muscat usor buza . Avea un gust aparte doar al lui, am inceput sa-l sarut dinnou usor.
Si eu te iubesc.

695House of Scorpions - Pagina 28 Empty Re: House of Scorpions Sam Sept 18, 2010 5:39 am

miss.I'm Shy

miss.I'm Shy
My Best Friends
My Best Friends

Dorinta de a o cunoaste si altfel decat scumpa si nebunatica mea tovarasa de boacane m-a facut sa o intind usor pe pat.
M-am pus lin peste ea si am continuat sarutul.

696House of Scorpions - Pagina 28 Empty Re: House of Scorpions Sam Sept 18, 2010 5:42 am

ruffs

ruffs
My Best Friends
My Best Friends

Se puse peste mine , eu i-am mangaiat fata prin atingeri scurte ale degetelor. Era putin aspru pentru ca ii crescuse barba , am zambit usor si mi-am pus o mana pe pieptul lui tare . Simteam cum e incordat ii simteam muschii incordati.
I-am muscat usor buza .

697House of Scorpions - Pagina 28 Empty Re: House of Scorpions Sam Sept 18, 2010 5:47 am

miss.I'm Shy

miss.I'm Shy
My Best Friends
My Best Friends

Am chicotit subtil auzindu-i gandurile dar nu am schitat nimic care sa ii dea de inteles ca voiam sa inchiei ceea ce tocmai incepusem.
Ea continua sa imi mangaie pieptul si eu o mangaiam pe picior...il adusesem la talia mea... [=))]

698House of Scorpions - Pagina 28 Empty Re: House of Scorpions Sam Sept 18, 2010 5:53 am

ruffs

ruffs
My Best Friends
My Best Friends

Vroiam sa imi arat coltii si sa-l musc de gat! Dar am stat cuminte. L-am sarutat in coltul guri dupa pe obraz. Stiam ca gandurile mele nu pot sta in intimitate. Am marait scurt.

699House of Scorpions - Pagina 28 Empty Re: House of Scorpions Sam Sept 18, 2010 5:56 am

miss.I'm Shy

miss.I'm Shy
My Best Friends
My Best Friends

Esti prea tanara ca sa stii cum sa iti maschezi gandurile frumoasa mea!
I-am transmis lejer prin intermediul gandurilor.
Dar eu tot te iubesc orice ar fi!Pentru ca asta esti tu si Ravi e...
i-am trimis o imagine cu o Regina Noptii.

700House of Scorpions - Pagina 28 Empty Re: House of Scorpions Sam Sept 18, 2010 6:01 am

ruffs

ruffs
My Best Friends
My Best Friends

Tanara? pfiu fac 18, peste putin timp, am dat din umeri .
Las' o sa-mi controlez eu gandurile candva si o sa-ti fie dor de ele.
Nu am prea priceput faza cu poza aia. Dar ca sa continui jocul , m-am gandit la o nevastuica [=))]
Nu stiu ce jucam dar tu esti asta, i-am trimis poza.Dupa am ras .

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 28 din 29]

Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 15 ... 27, 28, 29  Urmatorul

Subiecte similare

-

» Meah's House
» House of The Black Wolves

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum