Special Stories
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Just Role Play Game for all of us


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Curtea Fioroasei Doamne Mary

5 participanți

Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 3]

1Curtea Fioroasei Doamne Mary Empty Curtea Fioroasei Doamne Mary Dum Iul 25, 2010 3:54 am

Simple.Words

Simple.Words
Admin
Admin

Toata lumea se teme de batrana doamna Mary, si ea uraste copii, iar copii cei mai curajosi obisnuiesc sa o vada ca pe oprovocare si sa o tot "atace"

http://specialstories.heavenforum.com

2Curtea Fioroasei Doamne Mary Empty Re: Curtea Fioroasei Doamne Mary Vin Aug 06, 2010 4:10 am

sknte.dean

sknte.dean
Admin
Admin

-Shhh *le`am facut semn sa faca liniste*
-Eu sar gardu...iar cand ma auziti ca fluier aruncati pisoiul in curte!!!*am zis hotarat*

3Curtea Fioroasei Doamne Mary Empty Re: Curtea Fioroasei Doamne Mary Vin Aug 06, 2010 4:12 am

punct.expirat

punct.expirat
The lonely one
The lonely one

se pare ca cei 4 glumeti ajunsera dar se pare ca emily o loase inainte pentru ca nu mai era nimeni

-hey...baieti...ati ajuns?

am mers inainte?unde sunt?

4Curtea Fioroasei Doamne Mary Empty Re: Curtea Fioroasei Doamne Mary Vin Aug 06, 2010 4:14 am

Simple.Words

Simple.Words
Admin
Admin

Se uita la keith cum sare gardul
-Pai venim si noi!!

Edit by Th3.DeVil: Te rog sa scrii mai mult intr-un post!! Mersi!

http://specialstories.heavenforum.com

5Curtea Fioroasei Doamne Mary Empty Re: Curtea Fioroasei Doamne Mary Vin Aug 06, 2010 4:15 am

poison


The lonely one
The lonely one

Pisoiul se juca cu degetele micute ale lui Andrew.Ii placea mult.
-Esti sigur Keith?Vrei sa vin cu tine?
Se simtea curajos si credea ca poate face fatza chiar vroia sa il ajute keith...

6Curtea Fioroasei Doamne Mary Empty Re: Curtea Fioroasei Doamne Mary Vin Aug 06, 2010 4:17 am

punct.expirat

punct.expirat
The lonely one
The lonely one

mda eu una nu vreau sa vin cu tine

-ai grija...poate fi periculo cainele acela

Edit by Th3.DeVil: Te rog sa scrii mai mult intr-un post!! Mersi!

7Curtea Fioroasei Doamne Mary Empty Re: Curtea Fioroasei Doamne Mary Vin Aug 06, 2010 12:55 pm

sknte.dean

sknte.dean
Admin
Admin

-Stati aici....trebuie sa fim rapizi...in plus cine o sa arunce pisoiullll????*am intrebat nesigur*
-Dupa e aruncati pisoiul va ascundeti pe unde puteti....ca o sa deschid poarta *le`am facut cu ochiul...si`mi vedeam in continuare de escaladarea mea*

8Curtea Fioroasei Doamne Mary Empty Re: Curtea Fioroasei Doamne Mary Vin Aug 06, 2010 4:45 pm

Simple.Words

Simple.Words
Admin
Admin

M-am incruntat usor, apoi am zambit.
-Il arunca Andrew, haide, ai grija..

Edit by Th3.DeVil: Te rog sa scrii mai mult intr-un post!! Mersi!

http://specialstories.heavenforum.com

9Curtea Fioroasei Doamne Mary Empty Re: Curtea Fioroasei Doamne Mary Sam Aug 07, 2010 3:09 am

sknte.dean

sknte.dean
Admin
Admin

*am sarit in curte si am luat`o incet pe langa flori...puteam paria ca potaia ma simtise...insa m`am strecurat mai departe....am ajuns langa cusca...parea sa doarma...insa niciodata nu se stie....am tras usor lantul de pe cusca....puteam sa jur ca`si miscase botul...am tras de lant si s`a rupt facand zgomot...nici nu era bine prins...cainele s`a ridicat..am luat`o la fuga inspre gard,,in timp ddce mi`am dus mainile la gura si am fluierat de puteau si mortii sa se trezeasca....m`am urcat pe o scandura iesita si m`am cocotat in varful gardului*

10Curtea Fioroasei Doamne Mary Empty Re: Curtea Fioroasei Doamne Mary Lun Aug 09, 2010 2:29 am

Simple.Words

Simple.Words
Admin
Admin

Vedeam ca Andrew se blocase vazand caum il alerga cainele pe Keith, asa ca am luat pisoiul din bratele lui si m-am urcat in gard, sus de tot si l-am aruncat peste gard. Apoi m-am uitat curajoasa la Keith.
-Te-a muscat?

http://specialstories.heavenforum.com

11Curtea Fioroasei Doamne Mary Empty Re: Curtea Fioroasei Doamne Mary Lun Aug 09, 2010 2:33 am

punct.expirat

punct.expirat
The lonely one
The lonely one

-cat curaj Issabela!!!

apoi se uita speriata peste gard sa vada ce se intmpla...zimbi incruntata si privind mai departe
de ce nu a aruncat-o andrew?

12Curtea Fioroasei Doamne Mary Empty Re: Curtea Fioroasei Doamne Mary Lun Aug 09, 2010 3:05 am

sknte.dean

sknte.dean
Admin
Admin

-SUNT BINE!!!*am zbierat din partea cealalta a curtii....am vazut ca s`a aprins lumina *
-FUGITI!!!*am sarit de pe gard si am fugit cat de tare puteam am deschis poarta si am luat`o la fuga mai tare....pisica eera in spatele meu...cainele era in spatele pisicii...harababura totala*

13Curtea Fioroasei Doamne Mary Empty Re: Curtea Fioroasei Doamne Mary Lun Aug 09, 2010 3:08 am

punct.expirat

punct.expirat
The lonely one
The lonely one

a inceput sa fuga speriata de alarama lui keith.apoi a vazut pe cineva care se grabea sa iasa din casa.a inceput sa fuga mai tare.se uita in spatele ei si nu vedea decat ochii pisici.

o doamne poate ma prinde:-SS

14Curtea Fioroasei Doamne Mary Empty Re: Curtea Fioroasei Doamne Mary Lun Aug 09, 2010 3:10 am

Simple.Words

Simple.Words
Admin
Admin

Am sarit de pe gard si asta a atras atentia cainelui. M-am uitat speriata la el, cummaraia la mine si venea spre mine cu viteza. AM inghitit in sec si m-am uitat in jur ca nua veam unde sa fug si Fioroasa iesea din casa cu o matura in mana.

http://specialstories.heavenforum.com

15Curtea Fioroasei Doamne Mary Empty Re: Curtea Fioroasei Doamne Mary Lun Aug 09, 2010 3:15 am

sknte.dean

sknte.dean
Admin
Admin

*m`am oprit in loc...am vazut cainele cum se ducea inspre Issy,,*
-HEEEEEYY!!*am strigat eu....am luat o piatra si i`am dat in cap cainelui*
-ACUM FUGGGIIII!!!*am urlat si am luat`o la fuGA*

16Curtea Fioroasei Doamne Mary Empty Re: Curtea Fioroasei Doamne Mary Lun Aug 09, 2010 3:15 am

punct.expirat

punct.expirat
The lonely one
The lonely one

dar issy unde o fii?
se intoarse inapoi inspre curtea fioroasei dar nu o gasea.alerga putin apoi vazu cainele.apuca o piatra si ii dadu una in cap.cainele fugi speriat.apoi o luia de mana si incepuram sa fugim unde vazuram cu ochi

-esti bine?intreba ea aproape plangad

17Curtea Fioroasei Doamne Mary Empty Re: Curtea Fioroasei Doamne Mary Lun Aug 09, 2010 3:21 am

Simple.Words

Simple.Words
Admin
Admin

Alerga dupa Em, speriata si tremurand, apoi se uita dupa Keith care fugise deja, apoi vazu ca fioroasa alerga dupa ei, cainele latra la picica de pe gard.

http://specialstories.heavenforum.com

18Curtea Fioroasei Doamne Mary Empty Re: Curtea Fioroasei Doamne Mary Lun Aug 09, 2010 3:24 am

punct.expirat

punct.expirat
The lonely one
The lonely one

se uita in spate incercand sa o gaseasca pe iszy dar nu se vedea mai nimic prin bezna aia.

-iszy unde esti?

19Curtea Fioroasei Doamne Mary Empty Re: Curtea Fioroasei Doamne Mary Lun Aug 09, 2010 3:44 am

Simple.Words

Simple.Words
Admin
Admin

La un moment dat tot uitanduse in spate se impiedica si cazu pe burta. Se auzi un Ah! apoi nimic altceva. nu vedea nimic in jur.

http://specialstories.heavenforum.com

20Curtea Fioroasei Doamne Mary Empty Re: Curtea Fioroasei Doamne Mary Lun Aug 09, 2010 3:53 am

punct.expirat

punct.expirat
The lonely one
The lonely one

auzi un zgomot....se intoarse repede o ajuta pe izzy apoi o lua de mana si fugira.fioroasa se apropia mai mult

Edit by Th3.DeVil: Te rog sa scrii mai mult intr-un post!! Mersi!

21Curtea Fioroasei Doamne Mary Empty Re: Curtea Fioroasei Doamne Mary Lun Aug 30, 2010 3:04 am

punct.expirat

punct.expirat
The lonely one
The lonely one

ajunsesem la 200 de metri departare de curtea ei
-papagalu ala e in spate pe hamac. ori cum batrani sunt si cam surzi deci nu are nimic daca facem putin zgomot?ti e frica? esti gata?

22Curtea Fioroasei Doamne Mary Empty Re: Curtea Fioroasei Doamne Mary Lun Aug 30, 2010 3:10 am

miss.I'm Shy

miss.I'm Shy
My Best Friends
My Best Friends

mie?frica?de batrana asta?
am dat din cap amuzata...
nu draga!tie sa nu iti fie!


Edit by Th3.DeVil: Te rog sa scrii mai mult intr-un post!! Mersi!

23Curtea Fioroasei Doamne Mary Empty Re: Curtea Fioroasei Doamne Mary Lun Aug 30, 2010 3:13 am

punct.expirat

punct.expirat
The lonely one
The lonely one

-nu ma sperie pe mine batrana aia
am luato de mana pana in spatele curtii.acolo era o poarta. am deschis-o si am intrat.
-sa vorbesti incet.unde e papagalu?
oftai putin si apoi ma uitai sa vad unde e batrana

24Curtea Fioroasei Doamne Mary Empty Re: Curtea Fioroasei Doamne Mary Lun Aug 30, 2010 3:17 am

miss.I'm Shy

miss.I'm Shy
My Best Friends
My Best Friends

daca nu vrei sa vii ma duc eu!
am vorbit mai tare decat mi-a zis em...
mary nu ma poate prinde!

Edit by Th3.DeVil: Te rog sa scrii mai mult intr-un post!! Mersi!

25Curtea Fioroasei Doamne Mary Empty Re: Curtea Fioroasei Doamne Mary Lun Aug 30, 2010 3:23 am

punct.expirat

punct.expirat
The lonely one
The lonely one

-nu te las singura si in plus nu imi e frica de ea. haide mergem acum.
am luato de mana. m-am uitat putin sa vad unde e dar era mult prea in fata asa ca am intrat in casa
-oau asta e casa fioroasei.niciodata nu am fost aici.sa cautam papagalu

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 3]

Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Subiecte similare

-

» Curtea

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum